Služba ReSharp

Přenechte ostření pilového pásu odborníkům 

Řada distributorů Wood-Mizer nabízí naši plnou službu ReSharp, kde vaše pilové pásy nejen naostří, ale kompletně přepracují znovu do kvality „jako nové“. V našich místních službách ReSharp se používají stejné stroje jako pro výrobu pásů na výrobních linkách Wood-Mizer. Každý pilový pás se ostří pomocí brusné techniky CBN spolu s počítačovým nastavením zubů pro zajištění přesných, rovných, hladkých řezů.

Komplet zákaznické údržby pilového pásu

Wood-Mizer vyvinul škálu zařízení pro ostření, aby vyhovovaly vašim potřebám, od základních ostřiček po průmyslové vysoce produktivní ostřičky. Pro zákazníky, kteří nemohou využívat výhod služby Re-Sharp máme balíček údržby pilového pásu, který vám umožní vaše pilové pásy renovovat. Systém údržby pilového pásu vám přinese “téměř” tovární výsledky. Naše zařízení pro ostření a šrankování bylo pečlivě konstruováno, abychom dosáhli nejlepší rovnováhy mezi nízkými náklady, vynikajícími výsledky a dlouhou životností v náročných pracovních podmínkách. 

Všechny ostřičky Wood-Mizer používají výbornou technologii brusných kotoučů CBN k zajištění nejlepších výsledků ostření. Wood-Mizer vyrábí své vlastní kotouče CBN, které jsou vytvarovány pro každý profil, což vylučuje potřebu váš brusný kámen utvářet. Při použití kotouče Wood-Mizer CBN k ostření vašich pásů je naostříte podle našich továrních parametrů.

pilove pasy