pilove pasy

Ostřičky pilového pásu

BMS500 - PROFESIONÁLNÍ OSTŘIČKA PILOVÉHO PÁSU

BMS500 je navržena tak, aby vyhověla požadavkům vysoce produktivních provozů, které pilové pásy ostří nepřetržitě. Vyznačuje se průmyslovou úrovní konstrukce a automatickými funkcemi, které vám umožní menší soustředění na vlastní ostření a více na efektivní využití vašeho času.

Ostřička BMS500 bude ostřit pilový pás od šířky 25mm do šířky 75mm a s roztečí zubů od 12.7 mm do 28.6mm.BMS500 používá k ostření pásů průmyslový kotouč CBN o průměru 203mm a kotouč se otáčí 4250 ot. /min. Příklop se zvedá nahoru a brusný kotouč se zvedá mimo dráhu pro snadné nasazení i vyjmutí pilového pásu. Příklop je vybaven průhledem a vnitřním LED osvětlením, takže operátor může zblízka a bezpečně sledovat postup ostření. Uživatelsky příjemné ovládání zahrnuje displej čítače zubů, proměnnou rychlost broušení a dva režimy: ustavení a běh. Ostřička se rychle konfiguruje pro zastavení po naostření přesného počtu zubů.
Škrabka z tvrdokovu odstraní z každého zubu otřep a stírátka oleje automaticky setřou z pilového pásu přebytečný olej. Olej použitý při broušení se čistí řadou magnetů, které z něj odstraní kovové piliny.

Zkonstruována profesionálními odborníky údržby pilového pásu pro kvalitu a produkci je BMS500 vrcholnou ostřičkou pilového pásu na současném trhu.


BMS250 - OSOBNÍ OSTŘIČKA PILOVÉHO PÁSU

Ostřička BMS250 je ideální pro pilaře snažícího se investovat do vysoce kvalitní, automatické ostřičky, která bude schopná pravidelně a spolehlivě ostřit pásy pro řezný provoz.  

BMS250 automaticky ostří pilové pásy podle nastaveného počtu zubů. Příklop a brusný kotouč se zvedají nahoru mimo dráhu pro snadné nasazení i vyjmutí pilového pásu. Je vybavena automatickým vypínáním a proměnnou rychlostí posuvu řízenou z ovládacího panelu. Odolný poklop uzavírá pilový pás při ostření, obsahuje také vývod pro odsávání. Stírátka oleje automaticky čistí z pilového pásu přebytečný olej.

 BMS250 používá brusné kotouče CBN o průměru 127mm, které se dodávají v různých profilech a jsou připraveny k okamžitému ostření. BMS250 je vybavena střídavým jednofázovým motorem 0.18kW s 2800 ot./min. Systém olejového mazání pilový pás během broušení chladí a magnety přitahují kovové piliny a čistí tím olej pro opětné použití. Posun zubu je jemně stavitelný a výška základny pilového pásu se snadno seřizuje, aby ostřička zvládla pilové pásy široké od 25mm do 50mm.