Šrankovníky

BMT300 – AUTOMATICKÝ ŠRANKOVNÍK

Průmyslový šrankovník BMT300 je konstruován pro profesionální provozy ostření pilového pásu a pro velké pilařské firmy. Maximální šířka pilového pásu je 75mm a rychlost posunu pásu je až 24 zubů za minutu.

Počítačově řízený pneumatický šrankovník BMT300 zajišťuje mimořádnou přesnost a stejnoměrnost nastavení zubů. Elektronický panel ovládání zobrazuje všechny parametry a diagnostické nástroje. Jednoduše nasadíte pilový pás a spustíte šrankovník v požadovaném režimu. Když je jedna strana pilového pásu hotová, pás převrátíte, znovu nasadíte do šrankovníku a pohnete posunovačem do opačné polohy.

Několik různých režimů a funkcí umožňuje pružné přizpůsobení provozu šrankovníku a jaké parametry bude používat. Kontrolní režim jednoduše zkontroluje nastavení zubů. Normální režimy umí odhalit způsob nastavení a automaticky ohnout zpět zuby s příliš velkým vyhnutím. Po nastavení pilového pásu se šrankovník zastaví nebo ještě jednou zkontroluje zda je šrank přesný. Lze nastavit toleranci pro minimální a maximální šrank.  

Šrankovník BMT300 je navržen jako společník pro ostřičku pásů BMS500 pro firmy s větším počtem pásových pil v provozu a také pro střediska služby ReSharp, jejichž činnost je založena výhradně na údržbě pilového pásu.


BMT250 – DVOJITÝ ŠRANKOVNÍK/ SYSTÉM ELEKTRICKY ŘÍZENÝ

Dvojitý šrankovník BMT250 nastavuje poloautomaticky obě strany vašich pilových pásů s vysokou kvalitou a efektivností. BMT250 je vybaven elektricky poháněným posunem, který udržuje hladký pohyb pásu vpřed dokud nejsou všechny zuby nastaveny.

BMT250 lze seřídit pro pilové pásy široké 25mm-75mm a s roztečí zubů od 13mm do 32mm. BMT250 je řízen s centrálního ovládacího panelu, ten má automatický čítač zubů, který šrankovník zastaví když jsou všechny zuby nastaveny. 

 Měřidlo přesně měří nastavení u každého zubu, aby bylo zajištěno, že šrank je přesný a pilový pás je opět připraven k řezu jako nový.


BMT200 – DVOJITÝ ŠRANKOVNÍK S RUČNÍ KLIKOU

S manuálním šrankovníkem BMT200 snadno nastavíte obě strany vašeho pilového pásu současně, což vám pomůže prodloužit životnost ostří a dosáhnout největší přesnosti řezu. BMT200 je konstruován pro cenově přijatelné šrankování. Jedním otočením kliky nastavíte současně dva zuby a posunete pilový pás vpřed.

BMT200 pracuje s pilovými pásy 25mm-75mm a roztečí zubů od 13mm do 32mm a dělící posun lze jemně seřídit. Měřidlo přesně měří nastavení u každého zubu, aby bylo zajištěno, že šrank je přesný a pilový pás je opět připraven k řezu jako nový.


ŠRANKOVNÍK S PÁKOU – BMT150

S manuálním šrankovníkem BMT150 snadno nastavíte obě strany vašeho pilového listu současně, což vám pomůže prodloužit životnost ostří, zlepšit řezný výkon a dosáhnout nejpřesnějšího řezu dřeva. 

BMT150 je navržen pro cenově přijatelné šrankování. Zatažením rukojeti zpět operátor nastaví oba zuby a při zatlačení rukojeti dopředu se pilový pás posune vpřed pro nastavení dalších zubů. Tento cyklus se opakuje dokud není pilový pás kompletně nastaven. V jednom oběhu se nastaví všechny zuby pásu. Není třeba pás převracet. 

BMT150 pracuje s pilovými pásy 25mm-76mm a roztečí zubů od 6mm do 32mm a dělící posun lze jemně seřídit. Standardně je osazeno měřidlo a přesně měří každý zub, aby bylo zajištěno, že šrank je přesný a pilový pás je opět připraven k řezu jako nový.


ŠRANKOVNÍK S KLIKOU – BMT100

BMT100 je navržen pro jednoduché, přesné a cenově dostupné šrankování.
Pilový pás se jednoduše ručně posunuje a nastavuje se jedna strana. Měřidlo přesně měří nastavení u každého zubu, aby bylo zajištěno, že šrank je přesný a pilový pás je opět připraven k řezu jako nový. Jakmile je jedna strana pásu hotova, pás převrátíte a nastavíte opačně vyhnuté zuby.

Stavitelná ramena pro pilový pás umožňují manipulaci s pásy 25mm – 50mm a lze nastavovat různé profily pilového pásu. Stavěcí bod lze podle potřeby seřídit. Pro jednotlivce, kteří řežou malé objemy, ale potřebují zajistit stejnoměrný šrank, je BMT100 výborný způsob jak začít.

pilove pasy