Small Log Processing

CHYTRÉ ZPRACOVÁNÍ KMENE SLP2

LINKA CHYTRÉHO ZPRACOVÁNÍ S POKROČILOU AUTOMATIZACÍ PRO MAXIMALIZACI VÝTĚŽNOSTI KMENE A MINIMALIZACI PROVOZNÍCH NÁKLADŮ

Vyžádat cenu a informace!

Nabídkou více automatizace a funkcí pro snížení výrobních nákladů je SLP2 dalším stupněm při zvyšování výtěžku z malých až středních kmenů o průměru až 400mm. 

Linka může být konfigurována různým způsobem podle požadavků výroby a finančních možností. Dva až tři pracovníci mohou zásluhou úrovně automatizace úspěšně zvládnout obsluhu celé linky. Centralizovaný pult ovládání umístěný na začátku linky poskytuje operátorovi dokonalý přehled o práci a veškeré ovládání stroje má snadno na dosah. 

Linka SLP2:
•  Nižší náklady než podobné linky.
•  Vyžaduje nízké náklady na instalaci a má malé nároky.
•  Vyrábí méně odpadu a více výrobků.
•  Nižší spotřeba energie.
•  Údržba není drahá.

SLP2 je maximální možné řešení pro snížení nákladů a zvýšení výtěžnosti prostřednictvím automatizace vašeho zpracování dřeva.

SLP 2 Videa

VIDEA OD ZÁKAZNÍKŮ

SPECIFIKACE

VÝKON
 TVS-SC2.4L 2 x 11 kW elektromotor
2 x 7 kW elektromotor
 SHS 11 kW elektromotor
15 kW elektromotor
18.5 kW elektromotor
 HR700 11 kW elektromotor
15 kW elektromotor
18.5 kW elektromotor
 Použití normální sítě 400 V / 50 Hz, 3Ph
ŘEZNÁ KAPACITA
 Min. průměru kmene 100 mm
 Max. průměru kmene 400 mm
 Min. délku kmene 1.2 m
 Max. délku kmene 2.4-3.6 m
 Min. šířky řezu 70 mm
 Max. šířky řezu 250 mm
FUNKCE HLAVY PILY A VOLITELNÉ MOŽNOSTI
 Standardní vybavení TVS
SVS
SHS
HR500 nebo HR700
 Volitelné podpůrné vybavení Zakládání:    Rampa pro kmen
                   Plošina pro kmen
                   Skloněná plošina pro kmen
Dopravníky: Dopravní plošina
                   Válečkové stoly
PILOVÝ PÁS ( DÉLKA A ŠÍŘKA )
 TVS-SC2.4L 4.67 m x 32-38 mm
 SHS 4.67 m x 32-38 mm
 HR500 4.01 m x 32-38 mm
 HR700 4.67 m x 32-38 mm
POŽADAVKY PILY
 Délka 28 m
 Šířka 8 m
 Výška 2.15 m

SLP2 Layouts

SMART LOG PROCESSING FEATURES

TVS


Twin Vertical Saw – dvojitá svislá pila používá pilové pásy s tenkým zářezem k efektivnímu odebírání dvou svislých stran kmenů o průměru až 400mm. TVS je úsporná,univerzální, konstruována pro vysoký výkon a se silnou stavbou pro roky spolehlivé služby. TVS pracuje stejně dobře jako samostatná jednotka nebo začleněná do linky.

Přečtěte si více


Systém posuvu řetězem s hroty s odolnými horními válečky s hroty dodávají kmenu stabilitu při průchodu pilou. Kmeny lze zakládat na řetězový posuv s malými vzájemnými mezerami nebo bez mezer. Tato možnost je ideální pro zvýšení produktivity u rovných i zakřivených kmenů. Výstup lože má tři možnosti pro manipulaci s krajinkami.

Přečtěte si více


Pro pravoúhlé pořezání dřeva, které má už dva rovně seříznuté povrchy je k dispozici plochý řetěz posuvu s horními válečky s hroty. To se obvykle využívá, když jsou spolu v lince zařazeny dvě TVS. Další populární využití pro TVS je linka pro vytěžení krajinek. Objemné krajinky lze nechat projít TVS a pak přesunout k následné pile nebo následné pile s více hlavami.

Přečtěte si více


Tato kvalitní jednohlavá následná pila byla konstruována pro celodenní dlouholetý provoz s minimální údržbou. Jeho kompaktní velikost a jednoduchá obsluha hladce zapadne do vysoce produktivních linek zpracování kmene.Ideální pro firmy, které potřebují velkokapacitní vícehlavou pilu do těžkého provozu. Modulární konstrukce HR700 usnadňuje rozšíření z jedné až na maximálně šest hlav podle měnících se požadavků. Ve své maximální šestihlavé konfiguraci mění v jednom průchodu objemné hranoly na šest prken a jednu krajinku.

Přečtěte si více


EG300 kombinuje funkce obou – omítačky a vícenásobného dělení do jednoho stroje. EG300 maximalizuje výtěžek z každého prkna a zvyšuje celkovou produktivitu vaší pily o 20-30%.

Přečtěte si více

Nové příběhy o úspěchu

Finský dealer Wood-Mizer vítá novou řadu dřevoobráběcích strojů

Finský dealer Wood-Mizer vítá novou řadu dřevoobráběcích strojů

Howard Blackbourn, zástupce Wood-Mizer z Finska se podělil o své názory k dřevoobráběcím strojům, o své vášni pro dřevo a proč je Finsko naprosto nejskvělejší místo pro práci a...
Silná žena u ovládání pily

Silná žena u ovládání pily

Bad Berka jsou malé lázně v německé spolkové zemi Duryňsko. Tady jsme se setkali se Sandrou Eule, jedinou 'ženskou' provozovatelku pily Wood-Mizer v Německu. Poznali jsme...
Velká pila zhodnocuje rodinné podnikání v Dánsku

Velká pila zhodnocuje rodinné podnikání v Dánsku

“Když jsem začínal s podnikáním a byl jsem schopen udělat zisk, uvědomil jsem si jak je snadné obsluhovat pilu a jak je to zajímavé. Inspiruje mě to k práci s pilou každý den,”...