Provádíme ostření a rozvod zubů pilových pásů

RE-SHARP REGENERACE PILOVÝCH PÁSŮ

RE-SHARP – je program na obnovu pilových pásů, formou ostření a rozvodu zubů. Jestliže není pilový pás jako řezný nástroj správně naostřen a rozveden, nebude dobře řezat a dojde k jeho přetržení. Špatným ostřením dochází k trhlinám v mezizubí a kompletním zničením pilového pásu. Obdobné to je i při špatném rozvodu zubů pilového pásu, kde dochází k vlnitému řezu a tím nekvalitní výrobě řeziva, opotřebení pilového pásu a jeho praskání. (viz. Problémy s ostřením pilových pásů)

Jakost pilového pásu záleží nejen na materiálu, ze kterého je vyroben, ale i na způsobu jeho přípravy k vlastnímu řezání a to je právě správné ostření a rozvedení zubů pilového pásu.

OSTŘENÍ

Profesionální ostření provádíme důmyslnou technologií CBN ostření s profilovým brusným kotoučem CBN, na počítačově řízených strojích a podle profilu zubu na daném pilovém pásu. Za použití profilových CBN brusných kotoučů jsou zuby identické po celé délce pilového pásu a jsou vyostřeny stejně, tak jako při vlastní výrobě.

Ostření je prováděno na profesionální automatické ostřičce řízené plynulou rychlostí v závislosti na potřebě ostření jednotlivých pilových pásů.

ROZVOD ZUBŮ

Stejně tak jako ostření je i rozvod zubů důležitý pro kvalitní řezání. Přesnost rozvodu zubů je důležité pro čistý a kvalitní řez, proto je rozvod zubů prováděn na automatických strojích, řízených programovatelným počítačem, kde je každý jednotlivý zub ohnut na potřebný rozvod a překontrolován, tak aby jeho rozměr ohnutí byl přesně dodržen. Takto rozvedeny zuby pilového pásu zaručí opravdu čistý a kvalitní řez.

Co získáte programem RE-SHARP ?

  • dlouhou životnost pilového pásu
  • lepší a důkladnější řezání
  • nejlepší kvalitu řezu
  • předcházení praskání pilových pásů špatným ostřením
  • naší regenerací získáte více času na vlastní řezání a neztrácíte čas s vlastním ostřením.

Ceny za regeneraci:

Ostření a rozvod pilového pásu – za 1 m délky 30,- Kč + 21 % DPH.

(příklad:kompletní regenerace pilového pásu 4,01 m dl. – 120,- Kč + 21% DPH.)

Poštovné za 1 karton (až 15 ks v kartonu) naostřených pilových pásů 119,- Kč + 21% DPH (zásilka Českou poštou)

Poškozené kartony vyměníme za nové (59,- Kč + 21% DPH.)

Pilové pásy můžete k regeneraci zasílat na adresu firmy do Klatov nebo na adresu pobočky do Prahy:

Firma Klatovy:

Pobočka Praha:

Wood-Mizer CZ s.r.o.
339 01 Klatovy – Luby 91
Tel: 376 312 220
Tel: 608 111 104

Wood-Mizer CZ s.r.o.
Malešická 59D
108 00 Praha 10 - Malešice
Tel: 723 580 999