Zprávy

Wood-Mizer TOOLS – rostoucí značka dřevozpracujících nástrojů

17. listopadu 2016

Wood-Mizer TOOLS – rostoucí značka dřevozpracujících nástrojů

Všechny vaše pilové kotouče, pásy do rámové pily, hoblovací nože i široké pilové pásy dostanete přímo od Wood-Mizer.

Wood-Mizer představuje novou řadu nástrojů na zpracování dřeva - Wood-Mizer TOOLS. S více než 2,000 položkami k dispozici pokrývá produkovaný sortiment prakticky všechny velikosti pil a pásů a požadovaných aplikací a tato řada se neustále rozšiřuje. Výrobní sortiment je navržen tak, aby pokryl i vysoce specifické potřeby našich zákazníků, nejen dodal nejoblíbenější profily.

„Díky tomu, že firma Wood-Mizer rozšířila svůj sortiment ještě na výrobky „TOOLS“, můžeme dnes našim zákazníkům nabídnout nejen pásové pily a pilové pásy, ale i rozsáhlý sortiment pilových kotoučů, rámových pilových listů, fréz a hoblovacích nožů“, říká Miroslav Greill, zástupce firmy Wood-Mizer v České republice. „Naší nabídku již vyzkoušeli někteří naši zákazníci a tvrdí, že pilové kotouče od firmy Wood-Mizer jsou kvalitnější, přesnější mají delší životnost a i nižší hlučnost.Ten kdo vyzkoušel nářadí TOOLS  od firmy Wood-Mizer je přesvědčen, že nemá konkurenci.“

Přednosti Wood-Mizer TOOLS:

Kvalita – Vysoce kvalitní německé a švédské ocelové nástroje.

Životnost – Vysoce kvalitní výrobní postupy dodávají nástrojům vysokou životnost a zákazníci dávají za pravdu, že získávají s Wood-Mizer TOOLS lepší výkon.

Cena – Velice slušný poměr náklady/výkon. Wood-Mizer TOOLS jsou obvykle ve vyšší ceně než alternativy v nízké kvalitě, ale stojí méně než speciální značky.

Pilové kotouče pro vícenásobné rozřezávání, rozřezávání a příčný řez
Náš velký výběr pilových kotoučů pokrývá prakticky každé řezné použití – pro mokré, syrové nebo suché měkké i tvrdé dřevo, rovněž pro tropická tvrdá dřeva a desky. Naše pily jsou pokryty antiadhezivním povlakem, který chrání pilu proti nánosu na povrchu. Naše černěné kotouče pro vícenásobné rozřezávání poskytují vyšší životnost a mají povlak pro snížení tření, který odolává pilinám i teplu.

“Naše firma používá pilové kotouče Wood-Mizer pro rozřezávání měkkého dřeva. Vypozorovali jsme, že díky těmto kotoučům se snížila spotřeba energie, zatímco kvalita a naše produktivita zůstaly vysoké. Tuhá konstrukce pily a tvrdokov zajišťují, že řez je přesnější a proces generuje nižší hluk. Kvalita pilových kotoučů Wood-Mizer je velmi dobrá dokonce i po vícenásobném naostření. Po každodenním používání těchto kotoučů můžeme říci, že tento produkt dalece předstihuje konkurenci.” - Bartek Bek, Polsko.

Kotouče vícenásobného rozřezávání   

Kotouče pro rozřezávání

Kotouče pro příčný řez

 

 


 

 

Pásy rámové pily

Teď můžete získat pásy do rámové pily od Wood-Mizer! Objednávejte požadovanou délku, šířku a tloušťku a vyberte si mezi třemi různými materiály podle vašich řezných požadavků.

• Normální ocel pro řezání měkkého dřeva.

• Pochromovaná pro řezání tvrdého dřeva.

• Stelitové špičky pro řezání tvrdého dřeva s maximální účinností.

Na vyžádání jsou k dispozici speciální délky.

Hoblovací nože


Wood-Mizer TOOLS dodává hoblovací nože, vzadu rýhované nože a nože s volframovým ostřím podle vašich potřeb a použití. Vyžádejte si náš úplný katalog s kompletním seznamem velikostí a použití.

Široké pilové pásy

Wood-Mizer už není jen dodavatelem úzkých pilových pásů, nyní dodává i vysoce kvalitní široké (tlusté) pilové pásy. Podle vašich konkrétních požadavků můžete objednávat délku pásu, šířku (70 mm – 150 mm) a tloušťku (0.9 mm – 1.3 mm).

Druhy širokých pásů:

• Rozvedený zub – Normálně indukčně kalené zuby pásu s normálním uspořádáním šranku.

• Rozšířený zub – každý zub je rozšířen, aby vytvořil širší zářez.

• Stelitové špičky pro vyšší produktivitu v tvrdém a tropickém dřevu.

Wood-Mizer TOOLS – rostoucí značka dřevozpracujících nástrojů
„Zejména v oblasti sortimentu pilových kotoučů, lze na přání zákazníka vyrobit a zajistit jakýkoliv pilový kotouč pro potřebu vlastního řezání. Tento sortiment je tak rozsáhlý, že pokryje i vysoce specifické potřeby zákazníků“, říká Miroslav Greill, zástupce firmy Wood-Mizer v České republice.

„Dalším sortimentem jsou pásy pro rámové pily, které používají i naši zákazníci a v tomto jim můžeme pomoci, zajistit tak velmi kvalitní a jakýkoliv rozměr rámové pily pro jejich použití“.

Nezáleží na tom, jaký druh stroje máte nebo jaký druh dřeva řežete, nyní můžete dostat všechny vaše pilové kotouče, pásy do rámové pily, hoblovací nože i široké pilové pásy přímo od Wood-Mizer!

Wood-Mizer TOOLS již používají naši zákazníci napříč Evropou, Afrikou i Severní Amerikou. Ověřte si u vašeho místního zástupce Wood-Mizer, porovnejte s cenami vašeho stávajícího dodavatele a zkuste některé pily Wood-Mizer TOOLS!

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY