Zprávy

11. května 2018

Oranžová, šedá a černá — nové barvy pro všechna zařízení Wood-Mizer

V zájmu zavedení soudržnosti značky napříč různých výrobních řad a nastavení výchozího stavu pro další rozvoj, Wood-Mizer standardizoval barvy všech dřevozpracujících zařízení na barevnou paletu oranžové, šedé a černé. Zařízení, která byla dříve nabízena v jiných barvách, budou nyní vyráběna v aktualizovaných barvách.

Prezident a CEO (generální ředitel) Wood-Mizer Richard Vivers, vysvětluje, “Ve srovnání s obdobím před pěti nebo deseti lety se firma Wood-Mizer dramaticky rozrostla co se týče výrobního sortimentu a geografické distribuce našich výrobků. Zákazníci nás přiměli ujasnit si co vlastně potřebují a my se ze všech sil snažíme poskytovat tyto výrobky v kvalitě a se servisem jaký od nás očekávají.”

“Jedna z věcí, která mě během mé kariéry ve Wood-Mizer fascinovala, byla různorodost lidí, kteří naše výrobky používají a rozmanitost podnikání, ve kterých jsou naše výrobky používány.” uvádí pan Vivers. “A teď ať jsou naše stroje vidět v dílně, v lese nebo ve vysoce produktivním pilařském prostředí – lidé budou vědět, že jsou součástí Wood-Mizer!”

Nedávná rozšíření výrobní škály Wood-Mizer:
- vysoce produktivní pilařské zařízení TITAN (globálně);
- srovnávačky/tvarovačky (globálně);
- řada LX se dvěma vodicími nosníky (globálně);
- štípačky kmenů (v USA);
- zařízení na rozebírání palet (v USA);
- domácí sekačky trávy (v USA);
- výrobní řada TOOLS – pilové kotouče, pásy do rámových pil a hoblovací nože (v Evropě).

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY