Zprávy

8. listopadu 2017

Nová omítačka Wood-Mizer se dvěma pilovými kotouči pro malé až střední pilařské podniky

Wood-Mizer oznamuje, že je nyní k dispozici nová dvoukotoučová omítačka EG100 s elektromotorem  5,5 kW nebo 7,5 kW.

"Toto je nízkonákladové řešení a cenný doplněk k malým až středním pilám jako je LT10, LT15, LT20 nebo pily podobné velikosti", říká Krzysztof Kropidlowski, obchodní ředitel Wood-Mizer Industries v Polsku. "Použití omítačky je jedním z nejsnazších způsobů pro zvýšení produktivity vaší pily a s omítačkou EG100 toho lze dosáhnout s přijatelným rozpočtem". Tento model umožńuje řezat prkna tlustá až 50 mm a široká 520 mm na prkna o šířce až 300 mm.

Standarní provedení obsahuje dva pilové kotouče; jeden je pevný a druhý je stavitelný. Vzdálenost mezi kotouči se nastavuje manuálně. Vstupní a výstupní podávací válečky udržují přímý směr prkna při omítání. 

Volitelně lze omítačku EG100 vybavit benzínovým motorem 14 HP.

Úplný přehled parametrů EG100 je na této stránce.

Nová EG100 dále rozšiřuje řadu omítaček Wood-Mizer, která zahrnuje modely EG250, EG300 a EG350 a rovněž nové průmyslové omítačky TITAN. EG300 je velice oblíbená pro poloprofesionální použití pro svou robustní konstrukci a její přizpůsobitelné vlastnosti. Omítačku EG300 lze snadno nakonfigurovat pro vícenásobné dělení materiálu (multirip) s celkem pěti pilovými kotouči.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY