Zprávy

Časopis 'Wood-Mizer Dnes' Jaro 2018 je na internetu

19. března 2018

Časopis 'Wood-Mizer Dnes' Jaro 2018 je na internetu

Všechny nedávné novinky Wood-Mizer, technické rady a reklamní akce jsou publikovány ve vydání  'Wood-Mizer Dnes' Jaro 2018.

Následné zpracování dřeva je nyní dostupnější díky tvarovačkám / srovnávačkám Wood-Mizer vyráběných ve… Švédsku!

Přečtete si tam rovněž o nových pilách, třeba o průmyslové pile WB2000 se širokým pilovým pásem, která se nyní vyrábí ve dvou verzích a o malé omítačce EG100 pro farmáře a malé dřevozpracující podniky. Další nová zařízení a pilové pásy se uvádějí na český trh, například příslušenství pro pilu k řezání osmihranných trámů a pilové pásy BiMETAL Extreme.

Pilaři z různých zemí si vyměňují své zkušenosti. Africký výrobce palet poskytuje vlastní zkušenosti a poznatky o pile LX450 a majitel pily LT40 z Velké Británie popisuje, jak stavěl dřevěnou besídku se střechou pokrytou rostlinami a květinami.

Na stránkách tohoto vydání můžete najít doporučení jak vybrat pro vaši pilu ten správný pilový pás a jak předejít 'zvlněným' řezům.

Toto nové vydání 'Wood-Mizer Dnes' Jaro 2018 je možné číst na naší webové stránce a stáhnout do svého mobilu nebo počítače.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY