Zprávy

Wood-Mizer uvádí na trh čtyřstrannou srovnávačku/tvarovačku MP260

26. září 2018

Wood-Mizer uvádí na trh čtyřstrannou srovnávačku/tvarovačku MP260

Nová srovnávačka/tvarovačka MP260 přináší dřevozpracujícím podnikům naprostou univerzálnost ve výrobě hotových dřevěných výrobků.

Wood-Mizer uvedl čtyřstrannou srovnávačku/tvarovačku MP260 — univerzální kompaktní stroj zkonstruovaný pro profesionální zpracovatele dřeva, tesaře nebo truhláře ve stavebním oboru. Dostupný a s jednoduchou obsluhou, MP260 srovnává a tvaruje prkna na všech čtyřech stranách v jednom průchodu na rozličné profesionálně dokonalé výrobky včetně podlahových materiálů, hladkých prken, tvarovaných hlavic, skříňových lišt, obkladů, dveřních i okenních rámů a nábytkových prvků.

Špičkové vlastnosti MP260

• 4-stranné srovnávání a profilování v jednom průchodu.
• Velká 4-stranná řezná kapacita – šířka 260 mm x výška 100 mm.
• Dokonce ještě větší  kapacita při 1-stranném a 2-stranném srovnávání/tvarování.

“Srovnávačka/tvarovačka MP260 je dokonalý společník k pile Wood-Mizer,” říká Robert Baginski, prezident Wood-Mizer Industries. “S touto univerzální a odolnou srovnávačkou/tvarovačkou v kombinaci s pilou Wood-Mizer mohou naši zákazníci realizovat jejich plný tvůrčí potenciál a vyrábět jakékoli věci, které jejich klienti potřebují – od zpracování kmene až po konečné dřevěné výrobky.”

MP260 se dodává na paletě a vyžaduje jen minimální montáž. Wood-Mizer dodává pro MP260 srovnávací nože i tvarovací profily a také komplexní systém odsávání pilin.

Uvedení srovnávačky/tvarovačky MP260 posiluje pozici firmy Wood-Mizer jako světového výrobce pil s úzkým pilovým pásem, nyní nabízející plnou škálu zařízení, která umějí proměnit kmen na řezivo a nakonec na hotové dřevěné výrobky — s podporou hlubokých znalostí a zkušeností Wood-Mizer, náhradních dílů a servisu.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY