Zprávy

Wood-Mizer TOOLS: pilové kotouče pro vícenásobné dělení (multirip)

6. února 2019

Wood-Mizer TOOLS: pilové kotouče pro vícenásobné dělení (multirip)

Před několika lety začala firma Wood-Mizer vyrábět řadu řezných nástrojů pod obchodní značkou Wood-Mizer TOOLS. Součástí širokého sortimentu různých nástrojů je i tato řada pilových kotoučů pro stroje multirip.

Pilové kotouče Wood-Mizer pro multirip se používají pro vlhké nebo suché měkké a tvrdé dřevo a rovněž pro tvrdá tropická dřeva a desky. Tyto pilové kotouče mají nanesen antiadhezivní povlak, který podstatně snižuje tření a zabraňuje lepení pilin na povrch pilového kotouče, což chrání kotouč před přehříváním. Pilové kotouče multirip s černým povrchem jsou charakteristické vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Ohlasy od zákazníků jsou velice pozitivní. Například pan Bartosz Bek z Polska říká: "Zjistili jsme, že díky těmto pilovým kotoučům klesla v našem provozu spotřeba energie při současně zachované vysoké kvalitě vyráběného materiálu. Tělo kotouče je odolné a stabilní a řezné zuby z tvrdokovu se vyznačují tvrdostí a vysokou kvalitou, což umožňuje větší počet ostření a následně ušetřit peníze na pořizovacích nákladech kotoučů. I řez je přesnější a vzniká méně hluku. Pilové kotouče Wood-Mizer vykazují velice vysokou kvalitu i po vícenásobném přeostření. Používáme tyto kotouče dennodenně a můžeme říci, že tento produkt rozhodně nemá konkurenci."

Zavolejte do Wood-Mizer, dozvíte se cenu pilového kotouče multirip a srovnejte ji s cenami konkurence. Vyzkoušejte pilové kotouče Wood-Mizer TOOLS!
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY