Zprávy

Wood-Mizer představuje  kompaktní, ekonomickou pilu LX50

23. srpna 2019

Wood-Mizer představuje kompaktní, ekonomickou pilu LX50

Wood-Mizer uvádí na trh novou pilu počáteční úrovně pro kutily se dřevem a pro malé podnikání.

V současnosti je nová pila LX50 nejlevnější LX stroj s dvojitým nosníkem v rodině pil Wood-Mizer. Premiéru si odbyla na veletrhu LIGNA 2019 v Německu, nová pila LX50 oplývá řadou předností dobře známé a osvědčené technologie za cenu počáteční úrovně.

LX50 využívá tenký pilový pás s tenkým zářezem Wood-Mizer k vytvoření méně pilin při zpracování , což má za následek větší výtěžnost hotového produktu z každého kmene s použitím nižší spotřeby energie. Řezání s pilou LX50 je jednoduché a uživatelsky přívětivé, manuální zakládání a upínání kmene, polohování pilového pásu klikou a tlačný systém posuvu.

Klíčová inovace řady pil Wood-Mizer LX zahrnuje tuhý LX rám sloupu hlavy pily, který nese panel ovládání, motor a hlavu pily. Jednoduchá a robustní konstrukce umožňuje pile LX50 provádět přesné, precizní řezy rychle a efektivně.

Vlastnosti pily LX50
• Elektromotor 5.5kW nebo benzínový motor 14HP
• Max. průměr kmene 66cm s max. šířkou řezu 55cm
• Délka řezu 3.8m nebo delší s volitelnými prodlouženími lože 1.53m
• Tuhý LX rám sloupu hlavy pily s konstrukcí lože s dvojitým nosníkem

“Wood-Mizer ctí závazek poskytovat vysoce kvalitní zařízení jak pro malé podnikání, tak pro vysoce produktivní pilařské provozy,” říká Robert Baginski, prezident Wood-Mizer Industries. “Pila LX50 odpovídá potřebám začínajících pilařů a zpracovatelů dřeva, kteří potřebují přesně nařezané řezivo na úrovni hospodárné ceny.”

Pila je k dispozici k objednání v Evropě od září 2019.
Pro více informací navštivte tuto stránku a kontaktujte svého místního zástupce Wood-Mizer.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY