Zprávy

15. června 2017

Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2017

S řadou nových výrobků pro první představení světovému dřevařskému průmyslu, byla LIGNA 2017 pro Wood-Mizer velice významná a největší světová výstava zpracování dřeva nezklamala – výsledkem je nejlepší zkušenost pro firmu Wood-Mizer na tomto veletrhu za posledních 10 let.

Na veletrhu LIGNA 2017 představil Wood-Mizer několik nových produktů, řadu širokopásových pil TITAN, novou verzi populární pily WB2000, novou řadu pil LX se dvěma vodicími nosníky pro profesionální pilaře plus zařízení na zpracování palivového dřeva a rozebírání palet. Tyto nové produkty byly vystavovány jako doplněk k tradičním stacionárním a mobilním pilám a vícehlavé následné pile HR700 se systémem „kolotoče“ pro návrat hranolu (merry-go-round).

Byla prezentována široká škála pilových pásů Wood-Mizer a zařízení pro jejich údržbu a byly předváděny nové technologie jako je nový VORTEX - pilový pás odstraňující piliny, na následné pile HR700 a na nové pile LX450.

Wood-Mizer TOOLS – škála nástrojů – pilové kotouče, pásy pro rámové pily, srovnávací nože, široké pilové pásy atd. – byly poprvé představeny na LIGNA 2015 a po dvou letech růstu udělala značka TOOLS ještě silnější dojem s rozšířenou plochou stánku.

Personál Wood-Mizer na stánku zhruba o 25 lidech mluvil nejméně 7 jazyky, aby mohl komunikovat se spoustou mezinárodních návštěvníků. Rozmanitost nových a oblíbených výrobků na stánku měla za následek nepřetržitý proud návštěvníků po celý týden. Skupiny z Ukrajiny, Íránu, Chile, Francie, Lotyšska, Jižní Afriky, Mexika, Barmy a dalších zemí si vyhradili zastávku na stánku Wood-Mizer, aby zhlédly nový sortiment. Personál Wood-Mizer se shodoval, že množství a úroveň dotazů byla za poslední roky nejlepší.

Na LIGNA 2017 byl přítomen prezident a výkonný ředitel (CEO) Richard Vivers a jeho vyjádření poskytuje vnitřní pohled na nové výrobky firmy a na její vizi -

“Účastníme se na veletrhu LIGNA od nepaměti. A v tomto roce jsme ukázali několik nových věcí. Po mnoho let tvrdě pracujeme na vývoji a uvádění nových zařízení a na rozšiřování naší nabídky. Největší změna (a myslím, že doslova), kterou zákazníci od Wood-Mizer na LIGNA 2017 vidí, je rodina zařízení TITAN, kterou jsme tento rok uvedli – průmyslová řada pilařských zařízení včetně širokopásových pil a také kotoučové vícenásobné řezy a omítačky.

“Uvedení řady pilařských zařízení TITAN je zaměřeno na zavedený pilařský průmysl a také, aby uspokojilo požadavky od našich stávajících zákazníků, kteří rostou tak jak rosteme my. Řada z nich chce jít na mnohem vyšší výkonnost průmyslového pilařství.

“Ve srovnání s obdobím před 5 nebo deseti lety Wood-Mizer se velice rozrostl v měřítku výrobních řad a našeho geografického rozšíření produkce. Zásady, na kterých setrváváme, jsou přesto stejné, je to náš postoj k podnikání a kultuře , kterou se snažíme ve společnosti pozdvihnout.”

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY