Zprávy

Vysoce výkonná srovnávačka/tvarovačka MP360 od Wood-Mizer

10. října 2018

Vysoce výkonná srovnávačka/tvarovačka MP360 od Wood-Mizer

Wood-Mizer uvedl na trh čtyřstrannou srovnávačku/tvarovačku MP360 — vysoce produktivní stroj s velkou kapacitou navrženou pro výrobní provozy. S velkou kapacitou a vyšší úrovní hodinové produkce než má oblíbená srovnávačka/tvarovačka Wood-Mizer MP260, MP360 srovnává a tvaruje prkna a trámy na všech čtyřech stranách najednou v jediném průchodu na rozmanité konečné výrobky.

Špičkové vlastnosti MP360:

• Čtyřstranné srovnávání a profilování v jednom průchodu strojem.
• Velká čtyřstranná řezná kapacita – šířka 350 mm x výška 160 mm.
• Dokonce větší kapacita než při jednostranném a dvoustranném srovnávání/tvarování.

“Srovnávačka/tvarovačka MP360 je opravdu sen pracovníka se dřevem, který se stává skutečností,” říká Robert Baginski, prezident Wood-Mizer Industries. “Zkombinováním pily Wood-Mizer s MP360 získávají naši zákazníci plnou kontrolu nad celým procesem zpracování dřeva od hrubých kmenů až po dokončené výrobky.”

Navíc Wood-Mizer nabízí  progresivní typ MP365 a pátým řezným vřetenem, které lze naklánět až o 270 stupňů, takže operátor může přidat jeden profil navíc z libovolné strany nebo připojit pískovací nebo brusné nástroje pro získání konečné úpravy povrchu čtyřstranně profilovaného kusu dřeva.

MP360 a MP365 se dodávají na paletě a vyžadují jen minimální montáž. Wood-Mizer dodává také srovnávací nože a tvarovací profily a rovněž kompletní systémy odsávání pilin.

Pověst Wood-Mizer jako světového výrobce pil s úzkým pilovým pásem získává na věhlasu, jak nyní firma nabízí větší škálu zařízení, která umějí hladce proměňovat kmeny na řezivo a pak dalším zpracováním na hotové dřevěné výrobky.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY