Zprávy

10. června 2019

První video z výstavy LIGNA! Podívejte se na nová zařízení Wood-Mizer 2019

Na veletrhu LIGNA 2019 posílil Wood-Mizer svou pověst předního výrobce nabízejícího stroje jak pro malé dílny, tak pro průmyslové podniky pro prvotní i následné zpracování dřeva. Zařízení Wood-Mizer dává každé firmě příležitost získat prospěch na těžkém konkurenčním trhu, nalézat mezery na trhu a přitom šetřit cenné dřevo a energii.

 
Nově na LIGNA 2019! Srovnávačky/tvarovačky Wood-Mizer
Poprvé byly na veletrhu LIGNA představeny srovnávačky/tvarovačky Wood-Mizer. Tyto stroje jsou určeny pro malé až střední dílny a umožňují pilařům podniknout další krok přidáním operace tvarování k přeměně obyčejných prken na konečné dřevěné výrobky.

Řada srovnávaček/tvarovaček Wood-Mizer předváděných na veletrhu LIGNA zahrnovala srovnávačku a tloušťkovačku MP160 , která hobluje i srovnává prkna; srovnávačku/tvarovačku MP200, která umí srovnávat a tvarovat dřevo na dvou stranách v jednom průchodu; univerzální čtyřstranné srovnávačky/tvarovačky MP260 a MP360, multifunkční tvarovačku se svislým vřetenem MF130 s rozsahem naklápění 270 stupňů a přesnou stolovou pilu MS300 s velkou řeznou kapacitou a s úhlem naklápění pilového kotouče 45 stupňů.

Nově na Ligna 2019! Pily LX50 a LT15WIDE pro začátečníky
Společně s dobře známými profesionálními pilami jako jsou LT70, LT40 a LT15START, představil Wood-Mizer pilu vstupní úrovně LX50 a pilu s kapacitou pro kmen o průměru 90cm LT15WIDE pro pilaře, kteří chtějí začít podnikat s minimálními investicemi do zařízení.Nově na LIGNA 2019! Optimalizující omítačka prken EA3000  a omítačka /multirip EG800
Před několika lety Wood-Mizer uvedl novou řadu TITAN výrobou průmyslového pilařského zařízení pro vysoké objemy zpracování. Během letošního veletrhu LIGNA byla řada TITAN představena třemi jednotkami: pilou WB2000 s širokým pilovým pásem, která se vyznačuje velice odolnou konstrukcí, malými požadavky na údržbu a efektivním provozem; EA3000, optimalizující omítačkou prken, jejíž senzory umožňují prkna skenovat a dělat co nejvíc přířezů proměnné šířky; a vysoce kapacitní omítačkou/multirip (vícenásobné rozřezávání) EG800, což je robustní stroj, který vysokou rychlostí omítá materiál tloušťky až 100mm.

Návštěvníkům veletrhu LIGNA byly také představeny řady pilových pásů, pilových kotoučů a nožů, které zahrnují nástroje pro vícenásobné rozřezávání, rozmítací pily, příčný řez, široké pásy pro rámové pily, srovnávací a tvarovací nože a rovněž tenké a široké pilové pásy. S více než 2 000 položkami k dispozici na skladě, trvale se rozšiřující výrobní sortiment pokrývá prakticky každou velikost a požadované použití.

LIGNA 2019 zdůraznila strategický kurs firmy Wood-Mizer vyrábět spolehlivé a vysoce kvalitní vybavení pro přeměnu kmenů na prkna a pak na konečné výrobky.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY