Zprávy

Nové Wood-Mizer pily, omítačky a tvarovačky na LIGNA 2019

3. dubna 2019

Nové Wood-Mizer pily, omítačky a tvarovačky na LIGNA 2019

Na veletrhu LIGNA 2019 předvede Wood-Mizer novou paletu tvarovaček/srovnávaček a nových pil pro vysoce produktivní podniky i pro začínající podnikatele.

Stánek Wood-Mizer na veletrhu LIGNA s téměř 700 m2 volného prostoru bude vystavovat následující dřevozpracující zařízení:

• Pro rozsáhlé pilařské provozy – jednotlivé stroje z linky TITAN, jako je pila WB2000 se širokým pásem, optimalizovaná omítačka se schopností skenování a vysoce kapacitní EG800 TITAN Multirip (vícenásobné dělení).

• Nová řada 4stranných srovnávaček/tvarovaček vyráběných firmou Wood-Mizer ve Švédsku. Tyto stroje umožňují malým až středním provozům začít vyrábět hotové výrobky ze dřeva s minimálními investicemi do strojového vybavení.

• Profesionální pily LT15WIDE a LT70WIDE s širšími pilovými pásy 50 mm. Tyto pily poskytují možnost řezat kmeny o velkém průměru a vyrábět široké řezivo.

• Část stánku bude vyhrazena nástrojům - Wood-Mizer TOOLS — různé úzké i široké pilové pásy, pilové kotouče, nože a další řezné nástroje na dřevo. Budou také vystaveny ostřičky nástrojů.

Buďte vítáni na stánku Wood-Mizer na LIGNA MESSE v Hannoveru 27. - 31. května 2019. Oranžový stánek # FG K44 bude umístěn na volné ploše mezi halami 25 a 27.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY