Zprávy

30. srpna 2018

LT70WIDE: Řežte objemnější kmeny, širší prkna a používejte širší 50 mm pásy!

Wood-Mizer představuje  novou zvláštní výbavu pro WIDE (širokou) hlavu a ŠIROKÉ  50 mm pilové pásy na vysoce produktivní hydraulické pile LT70.

Pro pilaře, kteří potřebují větší kapacitu je nyní k dispozici LT70 s ŠIROKOU hlavou k řezání objemnějších kmenů, širších prken a širších hranolů. ŠIROKÁ řezná hlava zvyšuje maximální šířku řezu na 86 cm.

Navíc lze LT70 nyní uspořádat s ŠIROKÝMI neopásanými koly pilového pásu pro provozování pilových pásů ŠIROKÝCH 50 mm. Širší kola pilových pásů a 50 mm pilové pásy lze objednat buď pro hlavu normální šířky nebo pro ŠIROKOU hlavu.

Nová výbava pily Wood-Mizer zvyšuje řeznou kapacitu pro pilaře, kteří vyžadují větší řeznou šířku a řezný výkon širokého pilového pásu.

Řezná kapacita pily LT70WIDE:
• maximální průměr kmene 105 cm
• maximální šířka řezu 86 cm
• maximální šířka hranolu 78 cm
• délka kmene závisí na délce lože:
- 4.8 m - S lože
- 6.1 m - M lože
- 8.4 m - L lože

“Wood-Mizer vždycky cítil povinnost poskytovat zpracovatelům dřeva nejlepší dostupné výrobky a jejich vlastnosti v průmyslu,” říká Robert Baginski, prezident Wood-Mizer Industries. “Nová pila  LT70WIDE dává zákazníkům větší kapacitu pro řezání širšího dřeva při schopnosti dosáhnout produkčních výsledků, které se očekávají od mnohem dražších širokopásových pil.”Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY