Zprávy

Firma Wood-Mizer CZ s.r.o. byla oceněna jako nejlepší prodejce roku 2017

7. února 2018

Firma Wood-Mizer CZ s.r.o. byla oceněna jako nejlepší prodejce roku 2017

Na konci ledna 2018 se v evropském závodě Wood-Mizer v Polsku konalo slavnostní ocenění nejlepších dealerů. Za přítomnosti všech evropských distributorů a rovněž členů představenstva z USA a Polska byli vyhlášeni a oceněni ti co dosáhli nejvyššího prodeje a bylo jim pogratulováno.

Miroslav Greill, šéf a majitel Wood-Mizer CZ, byl oceněn za nejvyšší růst prodeje v celé společnosti, růst dosáhl v roce 2017 v průměrně 200 %.

"My ve Wood-Mizer v České republice bychom chtěli především poděkovat našim zákazníkům, - řekl Miroslav Greill. – Pro jejich trvalou věrnost a důvěru. Jsme vždy připraveni usilovat o jejich podporu nejlepším dřevozpracujícím zařízením, pilovými pásy i servisem od firmy Wood-Mizer."

Další ocenění v oblasti Top Sales Achiever 2017 získal Dragan Markov z 'Wood-Mizer Balkan' za historicky nejlepší rok a Tizoc Chavez z 'Wood-Mizer France' za nepřetržitý pětiletý růst prodeje.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY