Zprávy

Řešení následného pořezu Wood-Mizer

24. dubna 2019

Řešení následného pořezu Wood-Mizer

Wood-Mizer má k dispozici úplnou paletu řešení následného pořezu od vstupní úrovně po pilařské operace průmyslového měřítka.

Hodnota dřeva získaného z boků kmene dělá často rozdíl mezi ziskem a ztrátou pily. To je dokonce ještě důležitější u vysoce rychlého průmyslového pilařství, kde je příležitostí k výtěžnosti více, proces je rychlejší a přesnější a efektivnost se rychle zdvojnásobí. Jestliže nemůže úsilí o co největší výtěžnost držet krok s objemy jež pilou procházejí a efektivita a přesnost začnou zaostávat, je proces odsouzen k nezdaru. Překonání těchto výzev je možné se správným seřazením strojů ve výrobní lince.

Pro středně veliké provozy stroje HR500 a HR700 umožňují pilařům snadné zvýšení produkce následným pořezem hranolů na prkna místo zpracování kmene na prkna přímo na pile. Výrobci mohou také snížit náklady nakupováním tlustšího materiálu za snížené ceny a pak je následně pořezat na požadovanou tloušťku.
Průmyslové pily následného pořezu Wood-Mizer s tenkým pilovým pásem HR500 a HR700 nabízejí řešení jednoduchého nebo vícenásobného pořezu, který může zpracovat v jednom průchodu až šest prken. Řada je vybavena tak, aby splnila požadavky průmyslových provozů od menších po střední, tam kde objem, rychlost a přesnost mají zvyšující se význam k vytváření zisku.

Pro další zvýšení produktivity nabízí Wood-Mizer průmyslové zařízení TITAN, které zahrnuje obojí, pily pro prvotní i následný pořez. Následná pila TITAN HR2000 poskytuje pilařům pružné přizpůsobení buď k provozu profilů širokých pilových pásů nebo profilů úzkých pilových pásů pro ty kdo hledají jednodušší proces údržby pilového pásu.
Následné pily TITAN HR4000 a HR6000 jsou na špičce průmyslových zařízení Wood-Mizer. Tyto stroje jsou k dispozici v konfiguraci s jednou nebo dvěma hlavami, používají pilové pásy široké až 152mm a mohou podporovat rychlost posuvu mezi 60 a 80m/min při udržování přesných řezů a dobré výtěžnosti.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

ZPRÁVY