• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

BLOG - Články

2. června 2021

Zaměřeno na produktivitu: Pilařská linka Wood-Mizer LT70 HEAVY DUTY

Zaměřeno na produktivitu: Pilařská linka Wood-Mizer LT70 HEAVY DUTY

Wood-Mizer oznamuje nové ŽIVÉ vysílání představující jeden z nejodolnějších strojů pro pilařství od firmy Wood-Mizer, LT70 HEAVY DUTY,ve spolupráci s omítací pilou EG300, zakládací rampou a třídícím stolem. Online prezentace je naplánována na 10. červen 2021 a bude také k dispozici jako záznam YouTube.Už jste viděli pilu LT70 v akci? Určitě ano! Je to jedna z nejznámějších profesionálních pil od Wood-Mizer, vybavená velkou a spolehlivou hlavou, schopnou přesně a produktivně řezat. Ale viděli jste ji už v konfiguraci HEAVY DUTY (pro těžký provoz) v srdci výrobní linky spolu s dalšími stroji? Pokud ne, teď máte tu pravou příležitost.

V nadcházející ŽIVÉ prezentaci “Focus on Productivity – Zaměřeno na produktivitu” se Wood-Mizer chystá předvést svou nejodolnější pilařskou techniku, LT70 HEAVY DUTY ve spolupráci s omítačkou EG300, zakládací rampou a třídícím stolem. Můžete spatřit moderní a efektivní výrobní linku v práci v reálném čase.

Připojte se k bezplatnému vysílání naplánovaném na 10. června 2021,
- polsky v 10:00 SELČ (GMT+2)
- anglicky ve 13:00 SELČ (GMT+2).

Na této stránce https://www.woodmizer.cz/live můžete vidět rozvrh vysílání, jak se připojit a jak vznést dotazy během živého vysílání atd.Hostitelem show je Adam Kubiak, manažer prodeje průmyslových strojů, jeden z předních inženýrů Wood-Mizer, který se rád podělí o své znalosti a zkušenosti z oboru průmyslových pilařských řešení.

Pilařská linka představovaná během ŽIVÉHO vysílání se skládá z:

- pily LT70 HEAVY DUTY
- rozmítací a omítací pily EG300
- třídícího stolu
- řetězového dopravníku dlouhého 2,7 m s pohonem
- zakládací rampy kmene
- stanicí dálkového ovládání LT70

V srdci linky je pila LT70 HEAVY DUTY, kombinace dvou velice osvědčených pil Wood-Mizer – široké řezné hlavy LT70 a zdokonaleného lože průmyslové pily WM4000. Spojením těchto konkrétních prvků dvou strojů vytvořil Wood-Mizer impozantně efektivní a rychlou pilu při udržení nízkých nákladů údržby a jednoduchosti obsluhy.

Pila LT70 HEAVY DUTY je řešení pro podniky s velkým objemem zpracovávaného materiálu. Je vybavena robustní hlavou schopnou řezat kmeny široké 95 cm s pomocí automatického nastavování tloušťky prkna, s elektricky stavěným ramenem vedení pilového pásu, automatizovaným systémem mazání pilového pásu, s odkorňovacím předřezem a laserovým ukazovátkem. Operátor ovládá stroj ze stanice dálkového ovládání umístěné na nejvhodnějším místě poblíž pily.
Pila HEAVY-DUTY má rozměrné a pevné lože podporované Super Hydraulikou pro rychlou a snadnou manipulaci s velkými kmeny. Lože je vybaveno robustním centrálním upínáním na dvou tyčích, tlumicím válečkem, krátkým dopravním pásem, dvěma poháněnými válečky, oboustranným řetězovým obracečem a třemi zdvojenými svislými opěrami.  Lze provést upgrade této konfigurace dalšími sekcemi lože, plošinou pro kmen, třídícím stolem nebo zvýšenými nohami lože pro lepší integraci do stávajících pilařských systémů.Tým inženýrů Wood-Mizer zkonstruoval prezentovanou výrobní linku, aby uspokojil individuální požadavky zákazníků. Tento tým se specializuje na vývoj různých pilařských systémů pro zákazníky hledající cesty jak snížit náklady na instalaci, provoz a údržbu při vyšší produkci dřeva a menším odpadu a při snížení požadavků na lidskou práci.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

AKTUALITY

ZAJISTĚTE SI NÁŠ INFORMAČNÍ BULLETIN

Newsletter

Pokud se vám tento článek líbí, nenechte si ujít žádný další! Budete dostávat měsíčně z Wood-Mizer novinky a články do své schránky.

Budu odebírat