• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

BLOG - Články

Wood-Mizer uvádí omítačku / vícenásobný řez (multirip) EG800

7. srpna 2019

Wood-Mizer uvádí omítačku / vícenásobný řez (multirip) EG800

Wood-Mizer uvedl na trh novou omítačku prken TITAN EG800, skutečně univerzální stroj, konstruovaný tak, aby nabídl dvojí řešení pro malé a střední pilařské provozy potřebující efektivnější zpracování dřeva.

Špičkové vlastnosti omítačky/multirip Wood-Mizer TITAN EG800:
• Rychlá a jednoduchá údržba kvůli přišroubovaným podsestavám.
• Proměnná rychlost posuvu až 60 m/min.
• Modulární přítlačné válečky pro těžký provoz.

Primární funkcí tohoto robustního stroje je omítání prken dopravovaných z následné nebo svislé pily. Stroj omítá vysokou rychlostí materiál o tloušťce až 40 mm, což z něj dělá ideálního společníka následných pil Wood-Mizer TITAN. Lze jej také provozovat při nižších rychlostech posuvu k rozřezávání materiálu tlustého až 100 mm.

Omítačka je vybavena standardně čtyřmi pilovými kotouči, ale široké vřeteno může být osazeno více kotouči podle potřeb zákazníka. Systém motorického posuvu je standardně s rychlostí 0 – 60 m/min s elektronickým řízením proměnné rychlosti.  Pohon je motorem 30kW nebo volitelně motory 37kW, 45kW nebo 55kW.

Volitelně může být omítačka EG800 vybavena lasery na pomoc se zaměřením prkna.

Při jakémkoli použití je tento univerzální stroj neuvěřitelně robustní a má snadnou údržbu. Dostupné, tvrdě pracující řešení pro každou pilu!


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

AKTUALITY

ZAJISTĚTE SI NÁŠ INFORMAČNÍ BULLETIN

Newsletter

Pokud se vám tento článek líbí, nenechte si ujít žádný další! Budete dostávat měsíčně z Wood-Mizer novinky a články do své schránky.

Budu odebírat