• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

BLOG - Články

Wood-Mizer uvádí na trh pilu LX250 na široký materiál

27. ledna 2021

Wood-Mizer uvádí na trh pilu LX250 na široký materiál

Wood-Mizer představuje pilu LX250 navrženou pro pilaře a další zpracovatele dřeva, kteří potřebují řezat masivní desky a fošny široké až 138 cm. Pila LX250 má druhou největší kapacitu v paletě světově proslulých pil Wood-Mizer s úzkým pilovým pásem vedle pily WM1000 schopné řezat kmeny o průměru 170 cm.

LX250 byla zkonstruována v USA a je vyráběna v Polsku, je to robustní stroj s motorickým ovládáním řezné hlavy pro snadnou obsluhu, stavitelné přednastavení pro rychlé a přesné ovládání výšky pilového pásu a masivní šířku řezu ideální pro řezání širokých desek s přirozeným okrajem.
Klíčové inovace pil Wood-Mizer LX zahrnují tuhý LX Frame sloupu řezné hlavy, který nese panel ovládání, motor a hlavu pily. Je konstruován tak, aby se přizpůsobil velké šířce a hloubce řezu, LX Frame se pohybuje na dvou rovnoběžných kalených ocelových vedeních na loži a umožňuje, aby měl  operátor během řezání lepší přehled.
 
Vlastnosti pily LX250 na široký materiál

• Kmen o průměru 140 cm s maximální šířkou řezu 138 cm a délkou řezu 4 m
• K dispozici je volitelné prodloužení lože, každý modul je dlouhý 1,85 m
• Řezná hlava s motorickým pohybem nahoru/dolů a vpřed/vzad s dvojitým řetězovým systémem podávání
• Stavitelné přednastavení tloušťky prkna pro rychlé a přesné ovládání výšky pilového pásu
• Třífázový elektromotor 15kW
• Konstruována v USA, vyráběna v Polsku“Firma Wood-Mizer se cítí být zavázána poskytovat pily a dřevozpracující zařízení té nejlepší úrovně, které  vyhoví měnícím se potřebám našich zákazníků,” říká Roman Frontczak, ředitel výzkumu a vývoje. “S rostoucími požadavky na široké desky a fošny s přirozeným okrajem, pila LX250 zajistí zákazníkům velkou kapacitu za dostupnou cenu a může tyto vysoce hodnotné dřevěné materiály vyrábět efektivně.”   

Pro další informace kontaktujte svého místního zástupce Wood-Mizer.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

AKTUALITY

ZAJISTĚTE SI NÁŠ INFORMAČNÍ BULLETIN

Newsletter

Pokud se vám tento článek líbí, nenechte si ujít žádný další! Budete dostávat měsíčně z Wood-Mizer novinky a články do své schránky.

Budu odebírat