• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

BLOG - Články

Wood-Mizer uvádí na trh dvoustrannou srovnávačku / tvarovačku MP200

8. ledna 2020

Wood-Mizer uvádí na trh dvoustrannou srovnávačku / tvarovačku MP200

Wood-Mizer představuje srovnávačku/tvarovačku MP200, stroj pro srovnávání a tvarování dřeva na dvou stranách současně při jednom průchodu. Tento dostupný stroj se snadnou obsluhou je předurčen pro pracovníky, kteří chtějí vyrábět tvarovaný materiál, materiál na podlahy a další dřevěné prvky, a to rychle a efektivně.

Konstrukce MP200 obsahuje jeden vodorovný horní řezný nástroj a jeden svislý boční řezný nástroj. Oba mohou být osazeny srovnávacími noži nebo profilovými tvarovacími noži.

Začíná se srovnáváním nebo tvarováním jedné nebo dvou sousedních stran při jednom průchodu. Poháněné válečky posuvu pohybují prknem pod vodorovný nástroj a pak na svislý boční nástroj.

Pokud jen srovnáváte, potřebujete seřídit výšku stolu a pak srovnáváte dvě strany jednu po druhé. Jestliže jen tvarujete profil, pak potřebujete vyměnit nože, seřídit výšku stolu a tvarovat dvě strany.

Špičkové vlastnosti srovnávačky/tvarovačky MP200 od Wood-Mizer:
• Dvoustupňový postup při výrobě orovnaného a tvarovaného dřeva.
• Pro výrobce podlahového materiálu, tvarovaných lišt apod.
• Jeden vodorovný horní řezný nástroj  a jeden svislý boční řezný nástroj.

MP200 se dodává na paletě a vyžaduje minimální montáž. Wood-Mizer dodává  pro MP200 srovnávací nože, tvarovací profily i systémy odsávání pilin.

MP200 se vyrábí od roku 1980 ve Švédsku. V současnosti se stále vyrábí pod obchodní značkou Wood-Mizer — světového výrobce dřevozpracujího zařízení, které umí hladce proměňovat kmeny na řezivo a na hotové dřevěné výrobky.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

AKTUALITY

ZAJISTĚTE SI NÁŠ INFORMAČNÍ BULLETIN

Newsletter

Pokud se vám tento článek líbí, nenechte si ujít žádný další! Budete dostávat měsíčně z Wood-Mizer novinky a články do své schránky.

Budu odebírat