• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

BLOG - Články

Wood-Mizer uvádí multifunkční tvarovačku se svislým vřetenem MF130

3. července 2019

Wood-Mizer uvádí multifunkční tvarovačku se svislým vřetenem MF130

Tvorovačka MF130 je víceúčelové zařízení, které poskytuje maximální přizpůsobivost v truhlářských dílnách. Je konstruována tak, aby umožnila vyrábět různé dřevěné díly, MF130 může dělat přímé i křivočaré tvarování, frézování, čepování a další operace!

Špičkové vlastnosti tvarovačky MF130
• 1 víceúčelové vřeteno se stavitelným úhlem a polohou od svislé po vodorovnou
• stabilní litinový rám a lehký hliníkový stůl
• dobře se hodí pro výrobce oken, dveří a dalších výrobků


Vřeteno MF130 lze podle potřeby zvedat nebo snižovat. Díky možnosti naklánění vřetena až o 270 stupňů lze prkno obrábět zespodu, z obou boků i shora – téměř v libovolném úhlu. Vždy jedna strana současně, prkno může být tvarováno na všech stranách, stejně tak na koncích prkna  a pak lze do povrchu frézovat drážky – vše s jedním vřetenem MF130, které bude pro každou operaci příslušně nakonfigurováno.

K dispozici jsou další volitelné věci k rozšíření možností MF130, jako je víceúčelový stůl, který usnadňuje manévrováním s materiálem nebo přídavné zařízení pro zakřivené tvarování s různým poloměrem.

Tvarovačka MF130 se vyráběla ve Švédsku od roku 1980. Teď ji ve Švédsku dělá Wood-Mizer, rozšiřuje se tak pověst firmy Wood-Mizer jako světového výrobce zařízení, které umí proměňovat kmeny na řezivo a na hotové dřevěné výrobky.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

AKTUALITY

ZAJISTĚTE SI NÁŠ INFORMAČNÍ BULLETIN

Newsletter

Pokud se vám tento článek líbí, nenechte si ujít žádný další! Budete dostávat měsíčně z Wood-Mizer novinky a články do své schránky.

Budu odebírat