• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

BLOG - Články

Wood-Mizer představuje tvarovačku/srovnávačku/rozmítací pilu MP220

14. července 2021

Wood-Mizer představuje tvarovačku/srovnávačku/rozmítací pilu MP220

Dřevoobráběcí stroj Wood-Mizer MP220 efektivně kombinuje tři operace – tvarování, srovnávání a rozmítání – v jednom stroji, šetří čas a snižuje náklady pilařů a truhlářů.

MP220 je dobré řešení pro rychlejší výrobu koutových lišt, podlahových desek, obkladů,  ozdobných tvarovaných lišt s nižšími náklady.
MP220 má vodorovnou obráběcí hlavu a jeden pilový kotouč. Rozmítání a srovnávání lze provést při jednom průchodu. Řezné nože poskytují maximální hloubku tvarování 20 mm. Maximální rozměry pro srovnávání jsou výška 240 mm a šířka 410 (s vypnutým rozmítacím pilovým kotoučem).

Vrchní kryt zakrývá rozmítací pilový kotouč a operátor jej může snadno seřizovat. S maximální výškou rozmítání 75 mm je podávání materiálu na stole hladké a bezpečné.

Nad podávacím stolem je ovládací jednotka, ta umožňuje snadnou obsluhu stroje MP220. Ergonomická ruční klika umožňuje nastavit tloušťku srovnávání/tvarování seřízením výšky litinového stolu. Podélná vodicí lišta pomáhá polohovat materiál při rozmítání.

Dva elektromotory (3,2 kW/4,4 HP) poskytují otáčky 6000 za min. k zajištění hladkého povrchu na konečných výrobcích při nižší spotřebě energie a s menším hlukem.

Stroj MP220 pá pevnou rychlost podávání 5 m/min (verze ECO) nebo proměnnou rychlost podávání 2-12 m/min (verze PRO).

MP220 je vybavena dvěma odsávacími porty na horní straně krytu a pod litinovým stolem, to pomáhá udržovat pracovní prostor čistý.MP220 má nízkou hmotnost (195 kg) a kompaktní provedení, lze jej opatřit přepravními kolečky pro rychlé přemístění stroje a pohodlnou instalaci na pracovišti.

Podpora Wood-Mizer a široký výběr profilových nožů, rozmítacích kotoučů a dalšího hodnotného příslušenství pro dřevozpracující stroje vyráběné firmou.
S jednoduchou obsluhou, dostupnou cenou a dvouletou zárukou tento víceúčelový dřevoobráběcí stroj MP220 optimálně splňuje potřeby pilařů, tesařů a truhlářů, kteří chtějí zpestřit svůj výrobní sortiment a zvýšit přidanou hodnotu hotových výrobků ze dřeva. Tento stroj musíte mít v každé dřevozpracující dílně.

Kontaktujte svého místního zástupce Wood-Mizer, dozvíte se více podrobností a získáte nabídku.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

AKTUALITY

ZAJISTĚTE SI NÁŠ INFORMAČNÍ BULLETIN

Newsletter

Pokud se vám tento článek líbí, nenechte si ujít žádný další! Budete dostávat měsíčně z Wood-Mizer novinky a články do své schránky.

Budu odebírat