• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

BLOG - Články

Wood-Mizer Europe rozšiřuje výrobní a kancelářskou budovu v Polsku

1. června 2021

Wood-Mizer Europe rozšiřuje výrobní a kancelářskou budovu v Polsku

Společnost Wood-Mizer Industries nedávno otevřela pro provoz svou rozšířenou výrobní a kancelářskou halu v Polsku, která se stavěla od července 2020. S 2,600 m2 nová budova dále rozšiřuje celkovou podlahovou plochu firmy na impozantních 17,000 m2. Nový pracovní prostor haly je navržen pro oddělení konstrukce a technologie, výzkumu a vývoje, prototypů a nástrojů a pro tým marketingu.

30. dubna 2021 uspořádal Wood-Mizer zahajovací slavnost rozšířeného zařízení jen s pár přítomnými hosty, kteří se přímo podíleli na projektu budovy.Při události, jejíž hostitel byl Robert Bagiński, prezident Wood-Mizer Industries, návštěvníci shlédli krátký film věnovaný stavbě a podělili se o své dojmy nad rozšířeným firemním prostorem. Všichni účastníci této slavnostní příležitosti obdrželi dárky oceňující jejich úsilí a nasazení pro dokončení úspěšného projektu. Wood-Mizer udělil zvláštní poctu hlavnímu dodavateli, stavební firmě "Budimex S.A." a architektonické kanceláři "AiG Architekci S.C."V další části oslavy se hosté vydali na procházku novým zařízením, aby si zblízka prohlédli výrobní a kancelářské prostory navržené pro inženýry, konstruktéry a marketingový tým. Podoba haly a její velikost, nejmodernější technologie použité uvnitř a moderní design interiérů zanechaly velký dojem. V srdci nové haly je velký pracovní prostor pro oddělení prototypů a obráběcích nástrojů, kde budou zaměstnanci vyvíjet nejnovější Wood-Mizer pily a dřevoobráběcí zařízení. V blízkost má vyhrazený prostor další skupina z oddělení  "Speciálních strojů" pro upravování zařízení podle požadavků zákazníků. Nové kanceláře zabírají dvě podlaží – spodní podlaží s odděleními marketingu, obrábění, výzkumu a vývoje a horní podlaží s technickými a konstrukčními odděleními. Kanceláře jsou klimatizované a zaměstnanci mohou využívat samostatné konferenční místnosti a moderní kuchyň. Výrobní prostor je přímo propojen se šatnami se skříňkami a s umývárnami se sprchami.
Společnost Wood-Mizer je přesvědčena, že s těmito i budoucími investicemi přispěje také k rozvoji a podpoře města Kolo vytvořením nových šancí a příležitostí pro místní obyvatele.

Nově rozšířené výrobní a kancelářské provozní zařízení je pro Wood-Mizer smysluplný krok vpřed na globálním trhu. Podstatně zvýší výrobní kapacitu a rozšíří záběr výzkumu a vývoje při posílení obrazu  Wood-Mizer jako prosperujícího lídra pilařského a dřevozpracujícího průmyslu.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

AKTUALITY

ZAJISTĚTE SI NÁŠ INFORMAČNÍ BULLETIN

Newsletter

Pokud se vám tento článek líbí, nenechte si ujít žádný další! Budete dostávat měsíčně z Wood-Mizer novinky a články do své schránky.

Budu odebírat