• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

BLOG - Články

6. května 2020

StartCUT — nová řada pilových pásů Wood-Mizer


Wood-Mizer uvádí novou řadu pilových pásů z uhlíkové oceli, která kombinuje nízkou cenu a střední výkon. Aktuálně je StartCUT nejdostupnější pilový pás v sortimentu firmy.  

Pilové pásy StartCUT jsou novým doplněním sortimentu pilových pásů Wood-Mizer, který také obsahuje populární řadu SilverTIP, nejlépe prodávané pásy DoubleHARD, vysoce kvalitní MaxFLEX a speciální pilové pásy BiMETAL, RazorTIP a Vortex.

Pilové pásy StartCUT se vyrábějí z uhlíkové oceli se zaměřením na kvalitu a s důrazem na vysoký standard technických parametrů. Tyto pásy pro pily i rozmítací pily jsou dodávány s indukčně kalenými zuby, naostřené a rozvedené. StartCUT jsou v současnosti jedny z nejekonomičtějších pilových pásů na trhu, které poskytují cenu schopnou konkurence spolu s kvalitními řeznými výsledky.

"Existuje obrovská skupina zákazníků, jejichž volba se odvíjí od nákladů na pilové pásy. StartCUT je v tomto případě nejlepší pás. StartCUT byl testován v mnoha zemích, kde se stal NEJPRODÁVANĚJŠÍ a dokázal uspokojit zákaznická očekávání", říká Krzysztof Kropidlowski, ředitel Wood-Mizer Industries, Polsko.

Nové logo pilových pásů StartCUT:

Pilové pásy StartCUT je možno v Evropě objednávat. Volejte vašeho místní zástupce Wood-Mizer pro získání nabídky.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

AKTUALITY

ZAJISTĚTE SI NÁŠ INFORMAČNÍ BULLETIN

Newsletter

Pokud se vám tento článek líbí, nenechte si ujít žádný další! Budete dostávat měsíčně z Wood-Mizer novinky a články do své schránky.

Budu odebírat