• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

BLOG - Články

Rozmítací pily Wood-Mizer HR4000 a HR6000 z řady průmyslového zařízení TITAN

4. prosince 2019

Rozmítací pily Wood-Mizer HR4000 a HR6000 z řady průmyslového zařízení TITAN

Pily následného pořezu Wood-Mizer TITAN HR4000 a HR6000 jsou k dispozici v konfiguraci s jedním nebo dvěma pilovými pásy a nabízejí velice rychlé změny tloušťky prkna během řezného procesu. Oba stroje jsou vybaveny elektrickým servosystémem, který umožňuje změny rozměru za chodu. Pouhých 0.3 sekundy je třeba ke změně tloušťky  pro každé prkno (čas závisí na tloušťce), dokonce při rychlosti podávání přes 20 kusů za minutu (záleží na délce prkna). Výsledkem je optimální dosahovaná výtěžnost, získává se další produkt, který předtím končil v odpadu.

Co je důležité, žádné předběžné třídění materiálu pro tyto stroje není třeba.

Oba modely TITAN HR4000 i TITAN HR6000 jsou vybaveny systémy posuvu pro těžký provoz. Vstupní a výstupní dopravníky s lištovými řetězy poskytují příhodný povrch, který zachycuje a dopravuje materiál řeznou hlavou ve velkém a trvale stálém množství. Odolné horní vstupní a výstupní podávací válečky zajišťují, že je materiál řeznou hlavou řádně veden pro přesný řez konečného výrobku.

Se širšími pilovými listy 101mm nebo 152mm jsou pily TITAN HR4000 a HR6000 schopné větších rychlostí podávání mezi 60 a 80 m/min. Šířka ústí je 430 mm nebo 450 mm. Na obou rozmítacích strojích lze použít pilové pásy s oboustranně rozvedenými zuby, listy s pěchovanými zuby i listy vybavené stelitovými špičkami zubů.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

AKTUALITY

ZAJISTĚTE SI NÁŠ INFORMAČNÍ BULLETIN

Newsletter

Pokud se vám tento článek líbí, nenechte si ujít žádný další! Budete dostávat měsíčně z Wood-Mizer novinky a články do své schránky.

Budu odebírat