• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

BLOG - Články

Rozmítací pila Wood-Mizer TITAN HR2000

29. května 2019

Rozmítací pila Wood-Mizer TITAN HR2000

Několik strojů TITAN je konstruováno pro použití úzkých i širokých pilových pásů. To poskytuje pilařům přizpůsobivost buď provozovat profily širokého pilového pásu pro vyšší produktivitu nebo profily úzkého pilového pásu pro jednodušší proces údržby pásu.

Následná pila Wood-Mizer TITAN HR2000 má konstrukci pro těžký provoz za velice přijatelnou cenu. Dostupnost stroje, nabízené možnosti zákaznického přizpůsobení a poskytovaná produktivita posiluje pilaře k širšímu rozletu a zvýšení efektivity. Pneumaticky ovládané poháněné válečky s přítlakem dolů jsou přizpůsobené pohonu řetězového vstupního a výstupního stolu. Rozmítací pila HR2000 je k dispozici v konfiguraci s jednou nebo dvěma hlavami v závislosti na požadavcích na produktivitu.


Konfigurace s jednou hlavou
Na jedné hlavě je možno provozovat pilový pás, jehož šířka se mění od 32 do 80 mm a lze dále přizpůsobit volbou k provozu pilového pásu s různým druhem nastavení zubů a pro pásy se stelitem opatřenými špičkami (šířka 65 až 80 mm). Pokud chcete užší (38 nebo 50 mm) pily, i ty lze udělat. Při osazení 3 palcovým stelitovým pilovým pásem (76,2 mm), podporuje tento stroj rychlost posuvu 40 m/min bez zvlnění řezu.


Konfigurace se dvěma hlavami
Dvouhlavá rozmítací pila má ústí široké 350 mm a vysoké 290 mm a poskytuje přesný a vysoce rychlý následný pořez. Jednotku s pevným rámem lze snadno přemístit a zabudovat do existující linky.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

AKTUALITY

ZAJISTĚTE SI NÁŠ INFORMAČNÍ BULLETIN

Newsletter

Pokud se vám tento článek líbí, nenechte si ujít žádný další! Budete dostávat měsíčně z Wood-Mizer novinky a články do své schránky.

Budu odebírat