• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

BLOG - Články

Jak zlepšit výkon pilového pásu? Nová řada videí Wood-Mizer

28. dubna 2021

Jak zlepšit výkon pilového pásu? Nová řada videí Wood-Mizer

Wood-Mizer vás zve k řadě ŽIVÝCH prezentací věnovaných PILOVÝM PÁSŮM a důkladněji jejich ostření, šrankování a výběru typu pásu. Během PŘÍMÉHO přenosu budou odborníci Wood-Mizer diskutovat o nejlepších praktikách údržby pilového pásu, představí nezbytné servisní nástroje  a podělí se o některé praktické znalosti.

Časový plán ŽIVÝCH prezentací:

•            Část 1 – Jak vybrat ostřičku pilového pásu, 7. května 2021 ve 12.00  
Odkaz na prezentaci v angličtině
Odkaz na prezentaci v polštině

•            Část 2 – Jak vybrat šrankovník, 11. května 2021 ve 12.00
Odkaz na prezentaci v angličtině
Odkaz na prezentaci v polštině

•            Část 3 – Jak vybrat typ pilového pásu, 28. května 2021 ve 12.00
Odkaz na prezentaci v angličtině
Odkaz na prezentaci v polštině

V prvním dílu představí Wood-Mizer OSTŘIČKY BMS600HS, BMS500HS a BMS250AS. Tato prezentace vám pomůže dozvědět se víc o přípravě ostřičky k práci, o správných postupech údržby, o výběru brusného kotouče pro ostřičku atd.

Druhý díl předvede Wood-Mizer ŠRANKOVNÍKY BMT300AS, BMT250AS-P, BMT200, BMT150, BMT100 a vysvětlí jak vybrat správný model šrankovníku, připravit jej k práci, jak šrankování provádět atd.

Ve třetím dílu představí Wood-Mizer sortiment PILOVÝCH PÁSŮ od nejlevnějších StartCUT, přes oblíbené  SilverTip, DoubleHard a MaxFlex k výjimečným RazorTIP a BiMETAL. Tato prezentace obsahuje rady k výběru profilu pilového pásu pro konkrétní druh dřeva a proč má cenu používat originální pilové pásy Wood-Mizer. Diváci uvidí jak Wood-Mizer pilové pásy vyrábí.

ŽIVÉ prezentace jsou k dispozici na YouTube kanálu Wood-Mizer a na jeho oficiálním Facebooku.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

AKTUALITY

ZAJISTĚTE SI NÁŠ INFORMAČNÍ BULLETIN

Newsletter

Pokud se vám tento článek líbí, nenechte si ujít žádný další! Budete dostávat měsíčně z Wood-Mizer novinky a články do své schránky.

Budu odebírat