• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

BLOG - Články

Co dělá z pilových pásů Wood-Mizer DoubleHARD takovou zvlášnost?

10. srpna 2017

Co dělá z pilových pásů Wood-Mizer DoubleHARD takovou zvlášnost?

Pilové pásy Wood-Mizer DoubleHARD, používané po celém světě, jsou vlajkovou lodí a skutečným tahounem mezi pilovými pásy, kterému pilaři důvěřují už řadu let. Pásy DoubleHARD si své jméno zasluhují, protože Wood-Mizer používá k jejich výrobě vysoce kvalitní slitinovou ocel a indukční kalení špiček zubů, výsledkem je trvanlivý a spolehlivý pilový pás, který přináší dvojnásobnou houževnatost a dvojnásobnou životnost ostří ve srovnání se standardními uhlíkovými pásy.

To je důvod, proč je DoubleHARDtak zvláštní a jedním z nejoblíbenějších pilových pásů v oboru. Pásy DoubleHARDjsou  trvanlivé a  předčasně se neopotřebují.Každý zub je přesně nastaven počítačově řízeným zařízením a profil je zbroušen špička po špičce pomocí vynikající brusné technologie CBN k zajištění té nejvyšší kvality výkonu pilového pásu pro jakoukoliv řeznou aplikaci. Kvalita všech pilových pásů Wood- Mizer je kontrolována s ohledem na provedení více než 100 testya prohlídkami od výběru počátečního materiálu až po konečné broušení.

S více než 75.000 pilami v provozu ve 130zemích světa, věnuje se Wood-Mizer výrobě pilových pásů s profily, které mohou řezat jakýkoliv druh dřeva v kterékoli části světa. Wood-Mizer nabízí pilové pásyDoubleHARDv široké škále šířek, tlouštěk a profilů vhodných pro obecné i specializovanější řezné potřeby. Výběr pásů DoubleHARD, který je k dispozici, nabízí nepřekonatelnou řeznou kvalitu, ať potřebujete řezat zmrzlé dřevo, měkké nebo tvrdé dřevo, dřevo sukovité nebo v situacích kde je klíčový tenký zářez.

Profil zubu 4/32
Nejnižší úhel čela4 stupně pro řezání  hustého tvrdého dřeva a sukovitého měkkého dřeva.

Profil zubu 7/34a 7/39
Solidní všestranný pilový pás s dobrou kapacitou zubové drážky vhodný pro řezání tvrdého dřeva s vyšším výkonem hlavního motoru pily.

Profil zubu 9/29
Ideální pilový pás pro menší výkon motoru pro řezání zmrzlého dřeva, tvrdého dřeva a malé průměry kmenů.

Profil zubu 10/30
Velmi oblíbený víceúčelový pilový pás pro řezání různého tvrdého dřeva, jako je dub, třešeň, ořešák, javor.

Profil zubu 13/29
Největší úhel čela 13 stupňů pro řezání měkkého dřeva jako je borovice, jedle a smrk a hlavně topol.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

AKTUALITY

ZAJISTĚTE SI NÁŠ INFORMAČNÍ BULLETIN

Newsletter

Pokud se vám tento článek líbí, nenechte si ujít žádný další! Budete dostávat měsíčně z Wood-Mizer novinky a články do své schránky.

Budu odebírat