• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

BLOG - Články

Brzy přijde! Wood-Mizer chystá uvedení nové malé pily z řady LX

14. srpna 2019

Brzy přijde! Wood-Mizer chystá uvedení nové malé pily z řady LX

Na konci léta 2019 představí Wood-Mizer novou pilu s úzkým pilovým pásem, která bude nejlevnějším strojem v celé historii společnosti.

Tato pila je ideální pro ty, kdo potřebují řezat malá množství kmenů a přitom získat řezivo vynikající kvality.

Nová pila je založena na proslulé technologii tenkého zářezu a osvědčené konstrukci dvojitého LX vedení, zajišťující stabilitu a přesnost řezání. Úzký pilový pás Wood-Mizer produkuje méně pilin a tudíž více řeziva z každého kmene. Navíc, ve srovnání s tradičními pilami, tento nový stroj generuje méně hluku a spotřebuje méně energie, a to i při řezání tvrdého dřeva.

Nová pila se tak snadno obsluhuje: jednoduše shlédnutí videa a přečtení napsaných pokynů vám umožní velice rychle začít na stroji pracovat.

Jste-li farmář nebo majitel nemovitosti, tesař nebo výrobce nábytku nebo prostě rád pracujete se dřevem, tato pila Wood-Mizer vám otevře nové možnosti! S ní můžete snadno pořezat kmeny na vysoce kvalitní řezivo; její atraktivní cena přímo vybízí k rozumné investici, která se rychle vrátí.

Nová LX pila od Wood-Mizer se brzy objeví!

Objednejte si odběr našeho e-newsletteru a neuteče vám žádná důležitá novinka od Wood-Mizer.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

VÍTEJTE

Články na našich stránkách ukazují, jak majitelé pil Wood-Mizer po celém světě aktivně přispívají k růstu místních ekonomik a zpracovávají dřevo udržitelným způsobem a ziskem.

AKTUALITY

ZAJISTĚTE SI NÁŠ INFORMAČNÍ BULLETIN

Newsletter

Pokud se vám tento článek líbí, nenechte si ujít žádný další! Budete dostávat měsíčně z Wood-Mizer novinky a články do své schránky.

Budu odebírat